Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ОБЕРЕЖНО МАНІПУЛЯЦІЯ-2

ОБЕРЕЖНО МАНІПУЛЯЦІЯ-2 2 years 1 month ago #584

  • pvgerku1964
  • pvgerku1964's Avatar
  • Offline
  • Администратор
  • Posts: 25
  • Thank you received: 3
  • Karma: 2
ОБЕРЕЖНО МАНІПУЛЯЦІЯ-2
Це піар , політика , чи щось інше ?


Остання маніпуляція , котору посилено поширюють трубадури запопадливо –брехливого «інформбюро» - буцім-то Прилуки-Кіяніченкова організація , руйнує (чи її руками) Єрківську громаду. Це при тому , що знаючи нашу громадянську позицію, завжди у складних ситуаціях звертався за опорою до нас, але розкладемо цю отруйну брехню по складовим із аналізом подій , що ж насправді за нею ховається. Єрківський осередок ГО «Народна Варта Черкащини» є окремим, самостійним ,добровільним, дорадчим органом- спілкою небайдужих єрківчан , которі приєдналися до аналогічних формувань Чигирина , Черкас ,Сміли , Шполи , Звенигородки , Корсуня , Ватутіного, Тального , Лисянки , Маньківки , Лебедина , таким чином утворивши обласну організацію із взаємодопомогою та співпрацею. Соціальний зріз обласного ГО «НВЧ» -від робітника , фермера до доктора юриспруденції , що розділяють націонал-патріотичну ідею і на протязі довгих десятиліть вакханалії запроданців, не заплямували себе в корисливо-підлабузницькій багатопартійності (ригоаннали і т.д. і т.і.) і займають чітку і зрозумілу громадянську позицію, котора з того чи іншого порушеного питання подається на інтернетресурсах , ЗМІ чи в житті, конкретною людиною ,від власного імені чи осередку , а не фантомом.
Отже усі публікації завжди ідентифікуються по фото або вказуванням автора, і базуються на фактах із життя селища , хоча часом складно доказових із-за корупційності схем та «державних» чинуш різного штибу , але очевидних, і в любому випадку підлягають оприлюдненню і моральному осуду.
Нагадую , що осередок не керується ,не спонсорується ніким і існує на членські внески і пожертви небайдужих єрківчан, і як правило затратами власного часу, а тому і наше законне звернення (erkivska.gromada.org.ua/statut-09-50-46-11-05-2016, Статут громади ,глава 4.2 , ст..4.2.1) до ПЛО стосовно надання копій проектно-кошторисної документації по будівництву дахів селищної ради та ДНЗ «Колосок» для незалежного аналізу та публічного оприлюднення зустріло , як і інші попередні , певний абсурдний опір, додавши впевненості у непрозорості цих оборудок і на мою думку, породило дану маніпуляцію.
І коли мною , в присутності єрківчан , було поставлене питання ПЛО , взагалі нехай вкаже інший механізм ліквідації ОТГ , окрім загальних зборів громади, у відповідь ми не почули нічого зрозумілого, бо такого механізму не існує!!!
На даний час жодної програми розвитку спорту , культури і т.д. не існує. Мабуть символічно зависла діяльність ради на сайті ЄСР 13 вересням 2016 року(на фото ). І буцімто винесено питання на розгляд жителів ОТГ і голосування три питання (на фото) , але яким чином голосувати і за всі три чи якесь одне , тим більше не вказано їхній попередній кошторис , не зрозуміло.
На мою думку напрошується висновок :
1. Небажання керівництва Єрківської ОТГ співпрацювати із єрківським осередком ГО «НВЧ» пов’язане із корупційною складовою, прихованою в бух. документах по дахах.
2. Бажання ПЛО під маніпуляцією , прикрити відповідальність у кримінальних провадженнях по порубці сосни і тополів, поновлених осередком ,створивши
«потрібні» вібрації у громаді.
А лейтмотивом публікації є слова Джорджа Оруела – «Люди, які голосують за злодіїв, зрадників і шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники".
читайте також erky.org.ua/index.php/forum/dobro-pozhal...ezhno-manipulyatsiya

[imgsize=300]i12.pixs.ru/storage/1/3/0/rozglyadzh_3277461_25054130.jpg[/img]

Last Edit: 2 years 1 month ago by pvgerku1964.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.145 seconds
Powered by Kunena Forum