Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК РОБОТИ КОМІСІЇ НАРКОНТРОЛЮ

ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК РОБОТИ КОМІСІЇ НАРКОНТРОЛЮ 2 years 1 month ago #561

  • pvgerku1964
  • pvgerku1964's Avatar
  • Offline
  • Администратор
  • Posts: 25
  • Thank you received: 3
  • Karma: 2
ІНСТРУКЦІЯ
ПРО ПОРЯДОК РОБОТИ КОМІСІЇ НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ

Надсилаю документи, в т.ч. три із них, які стосується роботи комісії народного контроля :
1. Заява на отримання інформації про легітимність ОДА, яку можна використовувати для отримання аналогічної інформації від міліції, прокуратури, міських та районних рад, райдержадміністрацій та інших органів влади.
2. Заява на отримання інформації про легітимність судів та суддів.
3. Заява на отримання інформації про легітимність юридичних осіб публічного права до Головного управління юстиції в області, яку можна використовувати для отримання аналогічної інформації від міліції, прокуратури, міських та районних рад, райдержадміністрацій, судів та інших органів влади. Ця заява дублює зміст першої заяви, що підсилює результат отриманої інформації.
З метою максимально швидкого отримання інформації рекомендую наступне :
- Бажано, щоб комісію очолив депутат любого рівня з метою забезпечення невідкладного прийому та одержання необхідної інформації, що гарантується положенням ст.14 закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Ідеально було б такі заяви мати на бланку народного депутата України, статус яких вимагає від чиновника надати відповідь в найкоротші терміни.
- Роботу комісії потрібно записувати на відео наступним чином: перед входом в приймальну чиновника зачитати на камеру суть перевірки з наступним записом процедури спілкування з керівником органу чи його представником з фіксацією моменту реєстрації та передачі заяви. Заяву писати в 2 примірниках з метою отримання контрольного екземпляру з відміткою про реєстрацію.
- Отримані відповіді потрібно негайно транслювати в інтернет.
- Бажано таку роботу через свої партійні структури організувати одночасно по всій Україні.
- Інформацію про отримані відповіді передавати урядам іноземних держав з метою забезпечення їх беззаперечними доказами про нелегітимність діючої влади.
Така інформація вкрай важлива для урядів іноземних держав з метою прийняття правильних рішень.
Адже ЖОДНА країна світу ЩЕ НЕ МАЄ документів, які підтверджують НЕЛЕГІТИМНІСТЬ діючої влади в Україні!!!
Отримані беззаперечні докази не легітимності органів влади потрібно використовувати для оскарження будь-яких рішень чи дій влади та захисту всіх учасників масових протестів.
З Богом!
P.S. Доцільність проведення таких перевірок полягає в тому, що ЖОДЕН ОРГАН ДІЮЧОЇ ВЛАДИ НЕ СТВОРЮВАВСЯ відповідно до положень ст.80, 81, 87 ЦКУ!
Отримані докази не легітимності влади потрібно використовувати для легалізації вже вчинених дій Майданом та наступних дій, для захисту учасників майдану від переслідування влади, а також для підтвердження законності дій Майдану представникам урядів іноземних держав.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.154 seconds
Powered by Kunena Forum