Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: УВАГА алея корупції

УВАГА алея корупції 1 year 8 months ago #5148

  • kiyan
  • kiyan's Avatar
  • Offline
  • Администратор
  • Posts: 3
  • Karma: 1
УВАГА ! КОНКУРС!


Єрківський осередок ГО «НВЧ» з метою «вшанування» корупціонерів Єрок і Катеринопільського району, пропонує жителям району взяти участь у створенні АЛЕЇ КОРУПЦІОНЕРІВ.
На нашу думку, АЛЕЮ слід розмістити на незаконній порубці соснового лісу район Зашпилі (власність громади). Сама порубка уже є символічною пам’яткою периферійного жлобства . Нагадаємо, з площі 3 га було знято близько семи залізничних вагонів сосни . Персонажі кримінального ланцюга - ПЛО →колишній ЕКОінспектор →колишній прокурор→колишня начальниця слідчого відділу.Справа безпідставно була прикрита ,але ГО «НВЧ» повернуло хід у правове русло . Правда на даний час ,окрім звільненого прокурора , ніхто відповідальності поки що не поніс. Очевидно можна приєднати списком депутатів відповідних скликань за круговий одобрямс.
Прізвища , «досягнення» , часові рамки будуть викарбувані на граніті та розташовані вздовж дороги що проходить під вирубкою, із Зашпилів на Катеринопільську дорогу.
Для розвитку туризму у Єрки і район, після закінчення слідчих дій і вироку суду , закладемо відповідний парк згідно чинного законодавства.
Тож приєднуйтеся до створення меморіалу для бидла, чекаємо цікавих і змістовних пропозицій.
Наш сайт erky.org.ua .
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.086 seconds
Powered by Kunena Forum