Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: РОЗПОЧАТО СУДОВИЙ ПРОЦЕС

РОЗПОЧАТО СУДОВИЙ ПРОЦЕС 1 year 10 months ago #4498

  • pvgerku1964
  • pvgerku1964's Avatar
  • Offline
  • Администратор
  • Posts: 25
  • Thank you received: 3
  • Karma: 2

12.05.2017 року Катеринопільський районний суд, розпочав судове слухання у кримінальній справі порубки дерев у 2011-14 роках по лівому березі річки Гнилий Тікич , а саме перевищення службових повноважень Єрківським селищним головою - Польовим Л.О. , видача порубочного квитка , що дозволило вчинити цей злочин.
Потерпіла сторона – Черкаська обласна державна адміністрація , як представник Держави Україна.
Очевидно , що за ці та інші «видатні та визначні» подвиги , Янукович своїм указом №417/2012 від 27 червня 2012 року нагородив ПЛО орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ ступеня.
Інформуємо , відзнакою Президента України — орденом «За заслуги» нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.
Результати засідання – справу повернули на доопрацювання в прокуратуру . Загальне враження - захист відповідача має велике бажання затягти розгляд справи на термін довший чим тягнулося досудове розслідування.
Нагадуємо , до зміни прокурора (чимало зусиль приклав і наш осередок ГО «НВЧ») діяла злочинна корупційна команда по «кришуванні» кримінальних порубок на території селища.
Але на нашу думку цікава позиція депутатів Єрківської селищної ради - підозра у скоєнні злочину що розслідується , була вручена ПЛО ще у березні . Очевидно вони так спішать у Європу що нічого навкруги не помічають !
Last Edit: 1 year 10 months ago by pvgerku1964.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.079 seconds
Powered by Kunena Forum