Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ПАМЯТІ ЧОРНОВОЛА ВЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА

ПАМЯТІ ЧОРНОВОЛА ВЯЧЕСЛАВА МАКСИМОВИЧА 1 year 11 months ago #440

• pvgerku1964
  • pvgerku1964's Avatar
  • Администратор
  • Thank you received: 3

Кам’яниста сльоза

24.12.1937 року народився В.М. Чорновіл.
Перший провісник свободи, герой України, в’язень комуністичних концтаборів, «зеківський генерал», наш видатний земляк.
І ось ми, члени громадського об’єднання «Народна Варта Черкащини» міст Шполи, Тального, Звенигородки , Ватутіно: Зачепа, Мазурик, Свердел, Дашуківський , Алтунін на батьківській садибі В.М.Чорновола, біліє хатина трохи схожа на шевченківську та зразково прибране подвір’я сусідкою Катериною і викарбуване з каменю погруддя В.М.Чорновола.
А пам’ять лине в ті 90-ті роки, коли було вбито нашого Прометея. Чи міг він уникнути загибелі? Ні!!! Тому, що дуже заважав нашим дутим багатіям, які за Іудині срібняки купили його «друзів». Всі вони перераховані дружиною В.М.Чорновола Атеною Пашко у збірнику «Спроба розколу Руху», тільки, на відміну від Іуди, вони живуть, збагачуючи свої статки, здираючи шкуру з нас, а Іуда після зради повісився.
Коли вже після покладання квітів до мене підійшла сусідка і переповіла мені таку бувальщину. Коли недолюдки розпалили полум’я війни на Сході, тепер те полум’я війни гасять своєю кров’ю наші діти та внуки, то в ті дні в очах бюсту В.Чорновола з’явилися сльози і протрималися добу. Що це? Містика? Ні! То його душа і досі не має спокою і там в небесах оплакує наших юних патріотів, які положили свої буйні голови за Батьківщину.
І повіє вогонь правди з Холодного Яру!
Бережіться запроданці, прийде на вас кара!!!!
В.Свердел
Last Edit: 1 year 11 months ago by viktorh71.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.207 seconds